Reklamace a servis kamer Panasonic se provádí u výrobce přímo, tzn. kameru je třeba nejprve registrovat zde: https://business.panasonic.co.uk/service/ a tamtéž se pak pohodlně objednává i servis. 

V případě záručního servisu kurýr DHL kameru vyzvedne v dohodnutém termínu na zadané adrese a po opravě ji opět doručí zpět, vše na náklady výrobce. 


Seznam zemí s působností Evropského servisního střediska Panasonic (Cardiff-Wales-UK)


Andorra, Belgie, Bulharsko, Česká Republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie
Pro založení uživatelského účtu je třeba zadat model kamery a její sériové číslo a vyplnit kontaktní údaje.

Pokud již účet máte, stačí se přihlásit pomocí kontaktního e-mailu a uživatelského hesla.

Momentálně jsou k dispozici tyto jazykové verze:
Po přihlášení do uživatelského účtu máte možnost přehledně spravovat registrovaná zařízení, snadno zjistit dobu záruky, objednávat servis, sledovat stav opravy apod.


Kameru zaregistrujete vyplněním formuláře po kliknutí na ikonu Units na navigační liště a vybrání > Unit Registration 


Vyplňte požadované údaje * - Model, Výrobní číslo, Místo nákupu, Datum nákupu, Použití a zaškrtněte souhlas s podmínkami záruky a případně i prodlouženou záruku, máte-li dokoupenou.

Pro objednání servisu vyberte v menu na liště položku Repairs a klikněte na > Repair Order


Vyberte model kamery s registrovaným sériovým číslem a automatická kontrola ověří, zda je zařízení v záruce.


Dále zaškrtejte popis, místo a frekvenci výskytu závady, doplňte anglicky popis a případně i chybový kód, pokud se zobrazuje.V následující kartě se objeví adresa vyzvednutí - automaticky vyplněná dle adresy zadané při registraci. Pokud chcete zařízení nechat vyzvednout na jiném místě, můžete kontaktní údaje změnit. 


Zvolte, zda potřebujete dodat krabici pro zaslání pro případ, že již nemáte původní (+ 1 den navíc) a vyberte datum vyzvednutí, které Vám vyhovuje.

Obvyklá lhůta vyřízení bývá 5 pracovních dní. 


Pokud by z nějakého důvodu* oprava tuto dobu přesáhla, je možné získat bezplatně náhradní zařízení po dobu opravy, zaškrtnutím volby Yes, I need a loan unit při objednávce servisu.* 5-denní Turnaround Service není možné garantovat v těchto případech:


Pokud bude vyžadováno celní odbavení nebo jiný přepravní papírování pro sběr a dodání výrobku (například tam, kde je výrobek umístěn mimo EU).

Pokud není k dispozici přímá doprava vámi a střediskem Panasonic, nebo vznikne jiné zpoždění v dopravě.

Pokud bude zařízení komplexně fyzicky rozbité. 

Oprava vyžaduje zásah z několika oblastí služby.

Pokud je zařízení nefunkční po pokusu o opravu nekvalifikovanými pracovníky.

Pokud se popisovaná závada neprojeví a je nutné provést rozsáhlejší testy.

Pokud potřebné náhradní díly nejsou na skladě nebo snadno dostupné.


Pracovním dnem se rozumí dny od pondělí do pátku (s výjimkou státních svátků) - týká se Středoevropského opravárenského střediska v Cardiffu ve Velké Británii.,